Kontakt

Mavet, spol. s r.o.


info@strojemavet.sk
matlovic@strojemavet.sk


+421 915 222 347


www.strojemavet.sk


IČO: 45 324 859
IČ DPH: SK2022934254
Britské štiepkovače a drviče zeleného odpadu GreenMech

Mavet spol. s r.o má vo svojom portfóliu štiepkovače a drviče prírodného odpadu vyrobené spoločnosťou GreenMech Ltd. UK. Táto renomovaná britská spoločnosť sa zaoberá výrobou celej rady štiepkovačov a drvičov, ktoré splňujú všetky požiadavky na recykláciu zeleného odpadu.

Štiepkovače rád CS, Arborist, Safetrack, Eco Arborist, ChipMaster, Quad vyhovovujú všetkým konštrukčným a bezpečnostným normám. Sú spolahlivé, výkonné a schopné zvládnuť väčšinu požiadaviek pri mimoriadne hospodárnej prevádzke. GreenMech - dlhoročne popredné postavenie v obore vo Veľkej Británii, Nemecku a ďalších krajinách EÚ (tiež Austrália). Viac ako 40-ročné skúsenosti v obore. Štiepkovače GreenMech v skratke:

  • Štiepkovače od 100 mm do priemeru 230 mm. GreenMech - 40 ročné skúsenosti v obore

  • Typické prívesné štiepkovače za auto, možnosť pripojenia na traktor alebo s vlastným pojazdom

  • Rovné nože alebo osvedčený patentovaný systém kotúčových nožov na disku (Disc-Blade) - 6-násobné zníženie ročných nákladov na nože a servis. A

  • Upravený systém protizáťažovej regulácie "GreenMech No Stress"

  • Odolná konštrukcia navrhnutá aj pre požičovne

  • Systém optimalizácie výkonu štiepkovača GreenMech PowerControl

  • Všetky procesy výroby a vývoja štiepkovačov GreenMech sú pod jednou strechou

  • Možnosť vyskúšať, zapožičať štiepkovač u nás

Nami ponúkané štiepkovače sú určené pre zákazníkov požadujúcich výkon, vysokú funkčnosť a bezstrarostnú prevádzku. Nízke prevádzkové náklady a pohotový popredajný servis- to získava každý užívateľ štiepkovačov GreenMech.

Pri svojom uvedení na trh získal štiepkovač Eco Arborist na výstave Saltex titul „najlepší nový krajinársky výrobok“ Na výstave SED získalo toto zariadenie striebornú medailu. V porovnávacích testoch stredných značkových(sem patria 3 uznávané medzinárodné značky) štiepkovačov sa modely GreenMech stávajú víťazmi vo svojich kategóriách.

GreenMech je priekopník v prívesných štiepkovačoch s vlastným motorom a má najširšiu ponuku samochodných štiepkovačov. Najväčšie šiepkovače GreenMech sú vhodné aj pre veľmi veľké objemy drevenej hmoty.

Sprache verändern